Norma Kurye
Express Kurye
Özel Kurye

Moto Kurye İşleyişi!
Moto kurye İstanbul’da bir bir adresden başka bir adrese kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin ulaşmasını sağlayan motosikletli personellerimiz istanbulun tüm ilçelerinde sipariş beklemektedir.
Moto kuryelerimiz mesai saatinde istanbulun her yerinde bulunmaktadır.Akıllı telefonlar sayesinde sizlerden gelen siparişler saniyeler içerisinde kuryelere ulaştırılmaktadır. Yüzlerce kuruluşun veya kişinin moto kurye isteği doğrultusunda irsaliye,fatura,özel paket,anahtar,pasaport,davetiye gibi acil gönderilmesi veya bir adresden alınması gereken moto kurye siparişlerini adreslerine ulaştırır veya alır size getirir.Şu an İstanbul’un bütün ilçelerinde moto kuryelerimiz hareket halindedir.

express-kurye

MOTO KURYE ŞİPARİŞ TİPLERİ!
1.Sizden alınan ve başka adrese gönderilen sipariş.
2.Başka adresden alınıp size getirilen sipariş.
3.Başka adresden alınıp başka adrese gönderilen sipariş.
MOTO KURYE SİPARİŞ HIZ SEÇENEKLERİ
Normal kurye 90 ila 240 dakika içerisinde alınır ve teslim edilir.
Express kurye 60 ila 150 dakika içerisinde alınır ve teslim edilir.
Özel kurye 45 ila 90 dakika içerisinde alınır ve teslim edilir.
MOTO KURYE FİYATLARI “ÖRNEK” FİYATLAR
Normal kurye 90 ila 240 dakika .Yakın mesafe 10 tl uzak mesafe 30 tl dir.
Express kurye 60 ila 150 dakika .Yakın mesafe 20 tl uzak mesafe 60 tl dir.
Özel kurye 45 ila 90 dakika Yakın mesafe 40 tl uzak mesafe 120 tl şeklindedir.
Bizi arayarak adınıza yapılmasını istediğiniz işlemi merkezimize bildirirdiğinizde; operasyon merkezimiz istemiş olduğunuz adrese çok kısa sürede en yakın kuryeyi yönlendirerek işleminizi başlatır.Birinci adım siparişin alınması,İkinci adım siparişin teslim edilmesidir.
Ayrıca sizin adresinize uğranılmadan istemiş olduğunuz iki ayrı adres arasında da taşıma işleminiz gerçekleştirilebilir.
Sizin veya göndermek istediğiniz emtianın (zarf, konşimento, ordino, teklif, hediye vs.) nerede olduğu hiç önemli değil. Bizi aramanız yeterli. İstenilen adrese en yakın kurye yönlendirilerek gönderinizin alınıp teslim edilmesi gerçekleştirilir.

Bilmelisiniz!

Bir veya birden fazla express kurye  istediğiniz olursa toplu kurye gönderilerisine girer. Tüm  ihtiyaçlarınız için , tam 40 moto kurye,  10 yaya,5 araçlı kuryelerimiz sizler için hazır beklemekte olduğunu bilmenizi isteriz ayrıca moto kurye tedarik kurye kiralama hizmeti sağladığımızıda bilmenizi isteriz herzaman hazır olup  ihtiyaçlarınıza uygun bir  çözüm sağlayabiliriz. Express moto kurye ltd şti 0212 222 2169.

Devamı
0%
Normal Kurye
0%
Express Kurye
0%
Özel Kurye
0%
Kiralık Kurye
0%
Gece Kurye

İletişim

Express Kurye
Perpa şişli İSTANBUL
Perpa şişli
tel.: WhatSapp 0543 927 19 33
e-mail: info@fiberkurye.com
Style switcher Reset
Body styles
Custom Color
Main color
Accent color
Background image
Patterns