İçeriğe geç
express-kurye

Dağıtım Hizmetimizle tüm İstanbul elinizin altında!

Broşür, paket, çiçek, hediye kısacası dağıtılması gereken neyiniz varsa Express Kurye ile çok kısa süreler içerisinde dağıtımını gerçekleştirelim.

Kaliteli, Hızlı ve aynı zamanda Güvenilir bir kurye firması arıyorsanız ve bütün bunların yanında fiyatlar da  uygun olsun diyorsanız; Doğru yerdesiniz! Bizimle markanızı büyütebilir, kurumsallaşma yolunda önemli bir adım atabilirsiniz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 99%

Neden Express Kurye

Bilgi tecrübe güven ve ekonomik fiyatlar bizde bulabilirsiniz. Bizimle ilgili Detaylı bilgileri merak ediyorsanız sizlere kendimizi tanıtmak için sabırsızlanıyoruz! Aşağıdaki linke tıklayarak bizimle ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz.

0
Toplam Müşteri Sayımız​
0
Teslim Edilen Paket Sayımız​
0
Çalışılan Firmalar​

Dağıtım araçlarımız hizmetinizde!

İstanbul genelinde bulunan 5 aracımız hizmetinizde. Bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dağıtım için fiyat alabilirsiniz. Uygun fiyatın adresi Express Kurye’ye Hoş Geldiniz!

Dağıtımcı Kurye Avantajları?

İstanbul il sınırları içerisinde bir adresten başka bir adrese veya birçok adrese aynı anda paketlerinizmi var. Öyle ise express kurye toplu dağıtım avantajlarıyla tanışma vakti hemen bizi arayın siparişlerinizi tam zamanında ulaştıralım..

ExpressKurye İle Hızı Hissedin!

Express Kurye ile Hızımızı Hissedin, Evraklarınızı Işık hızında Taşıyalım!