Bizim Hakkımızda Bizleri Tanıyınız..

iletişim

Başarı hikayemiz!

Kurye sektöründe uzun bir süre  moto kurye olarak sizlere hizmet verdik akabinde kazandığımız tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak kendi şirketimizi kurduk. Sizlere daha iyi hizmet vereceğimize inandık Expres moto kurye şirketini kurduk...

Express kurye

Express kurye

Express kurye 23,07,2001 tarihinde kurulmuştur.
Kuruluşumuzdan bu yana siz kıymetli müşterilerimize  en kaliteli ve en ekonomik hizmeti sağladık 2006 yılı itibariyle P1 yetki belgemizi aldık daima hizmet için sürekli kendimizi yeniledik teknolojik sistemlerle daima kadromuzu güçlendirdik malun bugün halan hizmet vermeye devam ediyoruz.

Başladığımız günden beri bizleri yanlız bırakmayan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz çalışmalarında başarılar dileriz.

Misyonumuz!

Sektörde hep ilkleri yapan firma olduk sektörde ilk tercih edilen firma olmak!

Vizyonumuz!

Çağrı merkezi

Çağrı merkezi

Daima kaliteli ve hızlı hizmet sağlamayı kendimize görev saydık ve saymaya devam etmek sizlerin takdirini kazanmaya devam etmektir.

Express moto kurye personel hakkında!

Şuan 33 moto kurye 3 araçlı kurye 5 yaya kurye şeklinde hizmet vermek için bir birimizle yarış halindeyiz.Sizlerden gelen siparişleri en hızlı ve ekonomik sekliyle ulaştırılması gereken kişilere ulaştırmaya özel çaba sarf ediyoruz şunu bilmenizi isteriz biz daima hazırız.

Style switcher Reset
Body styles
Custom Color
Main color
Accent color
Background image
Patterns