İçeriğe geç
moto kurye hizmeti

Moto Kurye ile İstanbul trafiğine son!

Moto Kurye Hizmeti ile İstanbul içerisinde gönderimini yapmak istediğiniz paket,  evrak, doküman kısacası her şeyin kolay ve hızlı bir şekilde teslimatını gerçekleştirebilirsiniz.


kurye_motorlu

Motor Kurye işlerinizi kolaylaştırır!

Teslimatınızın  mesafeye göre değişmekle birlikte 2-4 saat aralığında teslimi sağlanmaktadır. Gönderinizi size veya alıcıya tecrübeli ve uzun yıllardır şirketimizde çalışan deneyimli kuryelerle güvenle ulaştırmaktan gurur duyuyoruz.

0
Toplam Müşteri Sayımız​
0
Teslim Edilen Paket Sayımız​
0
Çalışılan Firmalar​

Neden Expresskurye.com

Bizimle ilgili Detaylı bilgileri merak ediyorsanız sizlere kendimizi tanıtmak için sabırsızlanıyoruz! Aşağıdaki linke tıklayarak bizimle ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 99%
kurye_motorlu

Moto Kurye Avantajları?

Moto Kurye Hizmetimiz Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen hizmettir. Fiyat-Performans olarak da oldukça iyi olan hizmetimizden yararlanmak için     bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5/5
Express Kurye'yi bir sefer kullandım, o kadar hızlı gelişti ki herşey, inanamadım. Artık Haftada 2-3 Kere Kullanıyorum ve gayet memnunum. Fiyatlarda oldukça makul.
Ahmet Bey
Web Tasarım Uzmanı
5/5
3 Yıldır Abonesi olduğum Kurye Firmasıdır. Fiyat-Performans olarak diğer kurye firmalarına göre oldukça iyi. İşlerimin hiç biri şuana kadar gecikmedi, Teşekkürler...
Ece Hanım
Film Direktörü
5/5
Bir Kere kullandıktan sonra abonesi olacağınız kurye firmasıdır. Kesinlikle işleriniz gecikmiyor, her zaman tam zamanında teslimat sağlıyorlar.
Mustafa Bey
Diş Hekimi

ExpressKurye İle Hızı Hissedin!

Express Kurye ile Hızımızı Hissedin, Evraklarınızı Işık hızında Taşıyalım!