İçeriğe geç

Normal Kurye

Normal moto kurye siparişİ 90 ile 120 dakikada alır ve teslim eder. Uzak mesafeyi ise 180 daki ila 210 dakikada alır ve teslim eder. Normal kurye birden fazla adrese uğrayıp evrakları toplar sonra sırasıyla veya evrakların geliş saatlerine göre adreslerine ulaştır teslim eder!

Notmal motor Kurye İstanbul il sınırları içerisinde mesafe gözetmeksizin günün her saati evrak teslimatı yapmaktadır.Normal moto Kurye masanızdan aldığı siparişi ulaşmasını istediğiniz kişinin masasını götürür ilgili kişiye isim imza karşılığında bırakır.Bu teslimat süresinde yol üzerinde bir kaç adrese daha uğramak zorunda kalabilir..

…:ve teslimat sonrası…

Kurye evrak teslimatını yaptıktan sonra kurye.apk üzerinden teslim alan bilgilerini aktarır. Şirketimizi kendi bünyesinde geliştirdiği yazılım sayesinde bilgileri sms veya e-mail sistemleriyle müşterilerimize raporu aktarır. Eğer müşterimiz sipariş teslim olduğunda beni arayıp bilglendirin derse arayarak evrağı kime teslim edildiğini kendisine aktarırız. Şirket bünyesinde çalışan çağrı merkezi elemanları sizler için hazırdır.

Eger normal moto kurye sizin siparişinize uygun ise hemen bize 0212 320 26 26 bizleri arayınız değilsi diğer hizmetlerimiz Express Kurye,Vip Kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz..