İçeriğe geç
gece-kurye-hizmei

Gece Kurye ile 7/24 paketlerinizi taşıyoruz!

Gece Kurye Hizmeti Acil olan gönderinizi saat kaç olursa olsun hemen biz arayarak işinizi hemen halledebilirsiniz.Moto kuryelerimiz acileyeti olan işi alarak hemen görevini yapar.Bizim için saat fark etmez 7/24 hizmetinizdeyiz. 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 99%

Neden Expresskurye.com

Uygun fiyatları, kaliteli hizmeti ve birbirinden tecrübeli kuryeleriyle Expresskurye hep yanınızda Bu yüzden Diğer firmaları aramadan önce bize ulaşmayı unutmayın! Bizimle ilgili Detaylı bilgileri merak ediyorsanız sizlere kendimizi tanıtmak için sabırsızlanıyoruz! Çünkü size değer veriyoruz. Aşağıdaki linke tıklayarak bizimle ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz.

0
Toplam Müşteri Sayımız​
0
Teslim Edilen Paket Sayımız​
0
Çalışılan Firmalar​
kurye_motorlu

Gece Kurye ile hızı deneyimleyin!

Gece Kurye hizmetimiz ile gönderileriniz teslim edildikten sonra teslimat bilgileri kısa mesaj aracılığı ile nöbetçi kuryemiz size ulaştıracaktır. Gönderileriniz genellikle 30 ile 75 dakika içerisinde İstanbul içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilmektedir.Gecenin istediğiniz vakti bize ulaşabilir ve gönderim yapabilirsiniz.

 

Gece acil bir eşyanızın yetişmesi gerekiyorsa ya da bir paket göndermek istiyorsanız veyahut herhangi bir şeye ihtiyacınız var ise sabit hattımızı arayarak bize istediğiniz vakit ulaşabilirsiniz.Kuryemiz 30 – 60 dk içinde meafenize göre teslimatınızı alacak ve teslim etmiş olacaktır.

ExpressKurye İle Hızı Hissedin!

Express Kurye ile Hızımızı Hissedin, Evraklarınızı Işık hızında Taşıyalım!