0
Teslim Edilen Müşteri​
0
Teslim Edilen Paket​
0
Çalışılan Firmalar​

Hızlı

Gönderileriniz yoğun İstanbul trafiğine rağmen çok kısa sürelerde elinizde!

Profesyonel

Profesyonel hizmetin tek adresi : Express Kurye

Kaliteli

35'den fazla deneyimli kuryemiz ile bir çok ünlü firma izimle çalışmaktan memnuniyet duyuyor !

Moto Kurye

Moto Kurye Hizmetimiz 3-4 Saat içerisinde Evrağınızı alır ve teslim eder. Moto Kurye Hizmetimizde Fiyatlarımız Diğer Hizmetlerimize Göre Oldukça Ekonomiktir.

Express Kurye

Express Kurye Hizmetimiz 1-2 Saat içerisinde evrağınız alır ve teslim eder. Müşterilerimizin en çok kullandığı Kurye Hizmetimiz olan Express Kurye ile Fiyat-Performans Kalitesi için oldukça iyidir.

Özel Kurye

Özel Kurye Hizmetimiz 30 Dk. - 1.5 Saat içerisinde evrağınız alır ve teslim eder. İşleriniz çok acilse ve telafisi yoksa kendiniz garantiye alın ve Özel Kurye Hizmetimizden yararlanın. Hızı Hissedin:)

Neden Expresskurye.com

Bizimle ilgili Detaylı bilgileri merak ediyorsanız sizlere kendimizi tanıtmak için sabırsızlanıyoruz! Aşağıdaki linke tıklayarak bizimle ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz.

60 Dakika'da Teslimat!

5/5
Express Kurye'yi bir sefer kullandım, o kadar hızlı gelişti ki herşey, inanamadım. Artık Haftada 2-3 Kere Kullanıyorum ve gayet memnunum. Fiyatlarda oldukça makul.
Ahmet Bey
Web Tasarım Uzmanı
5/5
3 Yıldır Abonesi olduğum Kurye Firmasıdır. Fiyat-Performans olarak diğer kurye firmalarına göre oldukça iyi. İşlerimin hiç biri şuana kadar gecikmedi, Teşekkürler...
Ece Hanım
Film Direktörü
5/5
Bir Kere kullandıktan sonra abonesi olacağınız kurye firmasıdır. Kesinlikle işleriniz gecikmiyor, her zaman tam zamanında teslimat sağlıyorlar.
Mustafa Bey
Diş Hekimi

Express Kurye İle Hızı Hissedin!

Express Kurye ile Hızımızı Hissedin, Evraklarınızı Işık hızında Taşıyalım!